Soru İşaretleri ??????


Burada herkesin REDHACK hakkında sıkça sorduğu sorular yer alacaktır.
Sizinde sorularınız geldikçe listemiz sırayla güncellenecektir.

* Redhack , emperyalizme karşı ise neden emperyalist ülkelerin sitelerine karşı savaş açamıyor ?
* Redhack , halkın yanındaysa neden halkın bilgilerini ifşa etme peşinde ?
* Redhack , Çok cesursa "PKK Terör Örgütüdür" gerçeğini twitlerinde belirtsin. Takipçilerinden gelen bu isteği yapabilecek kadar cesur ve terör karşıtı mı bunu gösterebilir mi?
* Redhack in şuan neden kişisel bir websitesi yok ? Yoksa hacklenmekten mi korkuyor?
* Redhack , kendi aleyhine açılmış sayfaları neden hackleyemiyor ? Yoksa o kadar hack bilgisi olmayan lamerlerden mi oluşuyor?
* Redhack , Eline en ufak belge geçince hemen yayınlarken neden bazı sunuculara girdiğini iddia ettikten sonra "üzerimize gelirseniz ileri ki zamanlarda yayınlarız" tehdidinde bulunuyor ? Yoksa elinde gerçekten önemli belge olmadığından mı ?
*
Redhack , Önemli bilgi yok diyen devlet görevlilerine "madem önemli bilgi yok neden peşimize takılıyorsunuz" diye sorarken halk soruyor : Yakalanan 7 kişinin dolaylı veya dolaysız sizinle bağlantısı yok diyorsunuz o halde neden bu kadar aşırı derecede onların hakkını arama peşindesiniz ? Yoksa haklarında bilgi ifşa etmemesi için tembih ettikleri bu kişilerin pes edip birşeyleri ortaya çıkarmasından mı tedirgin?
*
Redhack , Neden olaylar olduktan sonra işi sahiplenme yoluna gidiyor ? Yoksa o işi gerçekten Redhack yapmıyor mu ? (Örneğin TTNET , THY olayı)
*
Redhack in kendi domainini satın alıp kendi domainini hacklemek gibi hünerleri de mi var ? Önce Digitürk Web TV yi hackledik diye sahiplenmelerinin ardından , hacklenilen domainin kısa bir süre önce alındığı ve Digitürk le alakası olmadığı halka yansıyınca neden olayı örtpas etme girişimine girdi ?
*
Redhack PKK terör örgütüne neden terör örgütü demiyor ? Özgürlük savaşçıları olarak gördükleri bu örgütün basın yayın organı olan Fırat News (ANF) e neden bilgi sağlamaktadır? TSK sunucularından ele geçirdik dedikleri bir askerin kişisel bilgisayardan ele geçirilen bilgileri neden bu haber ajansına servis etmektedir ? Halen neden PKK örgütüyle bağlantısını inkar ediyor ?

* Redhack , Çekiç ve orak kullanan herkesi komünist , terörist olarak ilan edenlere itiraz ederken , bir yandan da kendilerine muhalif tüm hackerları faşist,cemaatçi olarak nitelendirmeye ve kendi içerisinde çelişmeye devam ediyor.
Acaba bu çelişkiyi nasıl açıklıyor ?
* Redhack , Twitter da kendisine binlerce takipçi kazandıran bazı kişiler kendilerini olumlu niyetle bir konuda eleştirince neden hemen karalama yoluna o kişiyi hakaretlerle ezme yoluna gidiyor ? Yoksa muhalefet istemeyen hükümet var diyerek hükümeti eleştirirken , kendilerine muhalefet olanları , eleştiren takipçilerini sindiremiyor mu ? (Örnek @Ladyimam @EzgiKoksal @sarphanuzunoglu)
* Redhack , Ordu belediyesini hackleyen grup , bize destek veren başka bir grup diye kabul ettiğiniz twite karşılık halk soruyor : Belediye sitelerinin "bel.tr" uzantılı resmi siteleri varken ordubelediyesi.com şeklinde ki siteyi de siz mi alıp hacklediniz ? Hacker Okan la bir bağınız var mı ? ve de Turkiyeresmisitesi.blogcu.com şeklinde bir siteyi resmi site olarak hacklemeyi düşünüyor musunuz?
* Redhack , Google,Microsoft,Yandex gibi sitelerin Türkiye temsilcileri hacklenip , üzerlerinden sizlere karşı dalga mesajları içermesinin ardından "Tubitak'ın siber saldırılara karşı oluşturduğu ekibi tamamen bize karşı yaptılar" iddialı sözünü söyleyebilme cesareti için çok mu içtiniz ?
* "Redhack, yaptığı saldırı ile Dışişleri Bakanlığı sitesinin güvenlik sorunlarını ortaya koyduğunu ifade ediyor. Ne düşünüyorsunuz?" sorusuna karşılık Büyükelçi Koru, "Öyle bir güvenlik denemesi yapmış olsalarda, ele geçirdikleri kimliklerin üç-dört tanesini yayınlarlardı, biz de güvenlik açığını görüp düzeltirdik. Ancak yüzlerce kimlik imajını internette yayınladılar. Şimdi, mesela bir terör örgütü, El Kaide bu kişilerden birine saldırı düzenlese, birşey olsa, rahat uyuyabilecekler mi?" diye sordu. Eğer bakanın dediği gibi bir durum olursa bunlar çok da rahat uyurlar çünkü teröristler. Şimdi halkımız bunlara inananlara soruyor.  Şimdi bu çapulcular terörist değil de nedir ?
* Redhack , Anonymous grubunun çoğunu kabullenmediği "bize destek mesajı için yayınlıyor" dediğiniz videolarını prim yapmak için Redhack kendisi mi hazırlayıp servis ediyor ?
* Redhack , Kendisini takip edip , destek verip , bilgilerin yayınlanmasında aracı olan ve muhtemel yargılanacak kişiler için ne yapabilecek ? Kendileriyle bağlantılı oldukları bilinen 7 kişi için şimdiye kadar ne yapabildi elinden ne geldi ki onlara birşey olmayacak garantisini neye dayanarak veriyor ?
Yoksa yeni tutuklanan kişiler için de site hacklemeyi mi düşünüyor ?
* Redhack ; Türkiye , Suriye nin iç işlerine karışmasın derken Türkiye nin iç meselelerinden biri olan internetle ilgili konular için dış hacker gruplarından destek almayı neyle açıklıyor ? Anonymous gibi dış grupların bizim meselelerimiz için bizim kurumlarımıza saldırmasını neden haklı görüyor ?
* Redhack , Geçenlerde TTNET e tehdit savurdu fakat aradan haftalar geçmesine rağmen hala TTNET e karşı yapılmış bir icraatlerini göremedik. Acaba Redhack baştan tehdit yapıp , sonradan yine bir aksaklık olur çalışma olur bir yerlerde internet gider de yine biz sahipleniriz derdin de mi ?
* Redhack , PKK da kuruluş yıllarında Çekiç ve Orak kullanıyordu. Şimdi ki halini görüyoruz. PKK ya en büyük desteği veren devletlerden biri olan Rusya size de maddi destek sağlıyor mu ?
* Redhack e destek verenlerin bazıları acaba sırf kendi çıkarları için , reklamları olsun diye mi destek veriyor ? Kısaltması ABD olan bir bilişim derneği Redhack gibi bir terörist grubun eylemlerini desteklediğini açıkladı. Bu dernek  , "Bakın hiç icraatimizle tanınmasakta , böyle bir dernek ismi var" demek için mi bu terör örgütünün maşası oluyor. Vatandaşın kimlik bilgilerinin yayınlanmasının vatandaşın yararına olduğunu savunan bu dandik derneğin toplum yararına çalıştığı söylenebilir mi ?
* Redhack in kendisine muhalif kişileri bastırmak için kullandığı yöntemlerin PKK nın yöntemlerine çok benzemesi acaba tesadüf müdür ? Kendisine muhalif kişilerin tüm yaptıklarını devletin üstüne atma numarası artık bayatlamadı mı ?
* Redhack , Her defasında Amerikan emperyalizmini eleştirirken , kendisine ait bazı imajlarının arka planında Amerikanın bir çok kurumunda bulunan aynı zamanda Ermenistanın armasında ki kartal sembolüne çok benzeyen sağa bakan kartal figürü kullanmasının özel bir nedeni var mıdır ? (Twitter arka plan resmi - https://si0.twimg.com/profile_background_images/442676390/tw.jpg)
* Redhack , Gerçekleri gizlemek için takipçilerine Redhack aleyhi bloglar virüs dağıtıyorlar diye neden takipçilerini korkutma eğilimine girişti :) Yoksa korku toplumu oluşturmaya çalışan kendileri mi ?
* Redhack , Hilal Cebeci ye verdiği destekten sonra Panpiş Redhack nickini kullanmayı düşünüyor mu ?
* Redhack , Osym sitesine milyonlarca insanın aşırı giriş denemesinden dolayı her zaman veritabanının çöktüğünü biliniyor. Son çöküşünü de Anonymousla beraber yaptık diye her zaman ki gibi üstlendi. İleriki zamanlarda eğer uçak düşse onunda sistemine biz girip devlete/hükümete karşı düşürdük diyecek misiniz ?
* Redhack , devamlı peşimizde İnterpol , CIA , FBI , Mossad vs. istihbarat servisleri var diyor. En basit mantıkla FBI ın arananlar listesi halka teşhir edilirken fakat terör örgütü Redhack ile ilgili ortada hiçbir resmi delil yokken bu iddiayı hangi kafa ile dile getiriyor. O içtiği maddeden halka da dağıtabilir mi ?
* Redhack , Hiçbir zaman basın yayın organlarına saldırmayacağız , her zaman ifade özgürlüğünü savunacağız gibi söylemlerde bulunuyordu. Son zamanlarda kendine muhalif haber yazan gazetelere saldırmaya başladı. Acaba bu dönekliğinin nedeni Hilal Cebecinin hayranı olup panpiş olması mıdır ?
* Redhack , DDOS yöntemiyle saldırdıkları siteleri hackledik diye ortada gezinirken , başka rakiplerini karalamak için neden DDOS hack değildir diyerek kendi içinde çelişip duruyor. Bu kadar gerizekalı ergen bir kadrosu mu var ?

* Redhack , Türkiye'yi her zaman ABD ve diğer kapitalist ülkelerle aynı safta olmakla eleştirirken kendisinin şuan İsrailin üst düzey müttefiki olmasına ve İsrail'in eylemlerini desteklemesine ne cevap veriyor ?
* Redhack , Mısır'ın seçimle gelen cumhurbaşkanı Mursi'nin darbeyle indirilmesine İsrail ve ABD alkış tutarken neden onların yanında yer alıyor ? Diren Mısır diyerek neden Mursi'nin karşısında yer aldı ? Yoksa sözde emperyalizme karşı gözüküp, emperyalizm ve kapitalizmin asıl uşağı olduğu gerçeğini artık gizlemiyor mu ?
* Redhack , Anasayfasını hackleyemediği, bilgisizliğinden mesajını site üzerinden yayınlamayı beceremediği yerlerin şifrelerini takipçilerine dağıtarak hem başkalarının polis tarafından tutuklanmasının önünü açıyor hem de zarar verdiği halk üzerinden bu konuda olabildiğince prim yapıyor. Bunu bilmeyen kaldı mı ?
* Redhack, 2020 Olimpiyatlarının Türkiye'de yapılma hakkını kaybedince neden çok sevindi ? Milli takım maçlarında aldığımız yenilgilere de bu kadar çok seviniyor mu ?
* Redhack, orjinal Twitter hesabından Taylan Kulaçoğlu yakalandığından beri neden hiç kimseye metion atamıyor, DM yayınlayamıyor, mail görüntüsü koyamıyor. Yoksa twitterı facebook üzerinden uygulama üzerinden başkaları mı yönetiyor. Taylan ekibin diğer üyelerine şifre verecek kadar güvenmiyor mu ??? :)

5 yorum:

 1. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. şahsi blog aç blogger değil

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Lan dalyarrak aynı şeyi redhack için niye söyleyemediniz ? Onlar msn kullandı hacklendi , bloggerdan blogları vardı yine hacklendi. Neye sığınsalar it gibi hacklendiler. Sonunda site bile açamadılar şimdi siteleri bile yok. twitterdan çıkamıyorlar. Yarın birgün o da hacklenecek... Şimdi onların yaptığı taktiği kim yaparsa yapsın az bile o lamerlere. Ayyıldız timde redhackin yaptığı taktiği yapıyor hacklemeden herşeyi üstleniyor bak redhack nasıl köpek gibi havlıyor. işte bu işler böyledir. redhack çok sikim biliyorsa hacklesin bu blogu... bak onların blogları nasıl hacklendi ? kizilyildiz.orgun başına www koymadan açılmıyor bile...Dnsleri hacklendikten sonra açamadılar bile siz hala konuşuyorsunuz car car car ... Böyle bloggerlara sığınan redhackten başkası değil... madem redhack açsın blogspot yerine bir site ? Korkuyor mu? neden açamıyor git onlara sor dümbük...

   Sil
 3. Ne yani?Yaptıkları kötü bir şey mi?Bana ne abi redhack yapmış veya onlar yapmamış.Bu millete bazı şeyleri gösterebilmek sence kötü mü?Pkk lı demişsin.Lan kendi memleketimde ben sığıntı gibi yaşıyorum.Artı pkk lı olsa olmasada bazı şeyleri gösteriyorlar.Ben o yüzden elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum.Tamam eğer bu adamlar pkk'lı şimdi ülkenin başındakinler güya bizden.Niye bunlar inkar edemiyor?Niye yok ben yapmadım yapmam diyemiyor?Azıcık olaya tarafsız bak.Olabilir.Komunist olabilir,pkklı olabilir,ateist olabilir.Kardeşim millete hizmet lazım,para lazım.Fişleme değil.Ama sağolsun redhack bi çalışma yapıyor.

  YanıtlaSil
 4. ya bende bu siteyi okumadan once bu red hack denen yavsak surusunu bi halt zannediyordum fakat burada yazan cogu sey kafama yattı harbiden buı redhack denen yavsak sürüsü koskoca devletin sitesini hackleyebiliyor ama bi kendilerine ait bir site bile yok acaba 1500 tane amerikan sitesini hackleyen AKINCILARDAN mı tırsıyor bu itler

  YanıtlaSil